Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla

Playseba.com Teslimat Koşulları

Teslimat Günleri;

 

Haftaiçi: 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, 15:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü sevk edilir.

Cumartesi: 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, sonrasında verilen siparişler ilk iş günü olan pazartesi günü kargoya verilir.

Pazar ve Resmi Tatiller: Siparişiniz ilk iş günü kargoya teslim edilir.

 

Kargo Ücreti ve Kargo Firması;

 

100 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR. 100 TL Altı siparişlerinizde sabit "35 TL"'dir.

Siparişler Sürat Kargo ile gönderilmektedir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en geç 2 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir. 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Bu site aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.